Rada Powiatu- okręg nr 2
Przedstawiamy kandydatów do Rady Powiatu- okręg nr 2.

Lider listy- Stanisław Solarz
Emerytowany żołnierz. Od 37 lat strażak Ochotniczej Straży Pożarnej. Prezes OSP w Wojtkowej, pełni funkcję komendanta gminnego Ochotniczych Straży Pożarnej w gminie Ustrzyki Dolne. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą. Od 2014 roku jest radnym powiatowym, gdzie pełni funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.

NR 2 Jan Wrona
Jest absolwentem Technikum Hodowlanego w Lesku, gdzie zdobył zawód Technik Hodowca Zwierząt.  Na co dzień jest Rolnikiem a jego praca to hodowla bydła. W obszarze zawodowym osiągnął różnego rodzaju odznaczenia i wyróżnienia, m.in. medal św. Izydora Oracza, odznaczenie Ministra Rolnictwa „Zasłużony dla rolnictwa”, złotą honorową odznakę Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz zwycięstwa w wielu wystawach hodowlanych o zasięgu krajowym. Od 2014 roku pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej OSM Mlekowita Oddział w Sanoku.

NR 3 Teresa Krupińska- Rostocka
Jest absolwentką Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie na kierunku Administracja Transgraniczna i Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Swoje doświadczenie zawodowe uzyskuje dzięki pracy na stanowisku Kierownika Sekretariatu Zamiejscowego Wydziału VI Karnego w Ustrzykach Dolnych przy Sądzie Rejonowym w Lesku. Jej zainteresowania to muzyka, film i wędrówki górskie.

NR 4 Ewa Nahajowska
Posiada wykształcenie wyższe, ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studia podyplomowe w zakresie informatyki, gimnastyki korekcyjnej i zarządzania oświata. Nauczyciel ustrzyckich szkół z ponad 25 letnim doświadczeniem. Instruktor narciarstwa biegowego oraz sędzia Polskiego Związku Narciarskiego z uprawnieniami delegata technicznego w narciarstwie biegowym.

NR 5 Alina Bodnar
Od dwóch kadencji pełni funkcję sołtysa sołectwa Zawadka, jednego z sołectw naszej gminy, liczącego 170 mieszkańców. Ma dobry kontakt z mieszkańcami swojego sołectwa, czego dowodem jest wysoka frekwencja na zebraniach sołeckich. W trakcie jej kadencji sołectwo Zawadka zmieniło się- powstaje droga łącząca Stańkową- Zawadkę, powstaje oświetlenie uliczne, a Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadce uzyskała nowy samochód i zaczyna nowy rozdział w historii tej jednostki.

NR 6 Witosław Bahłaj
Posiada wykształcenie wyższe - magister inżynier zootechnik, ukończył studia podyplomowe w zakresie energetyki cieplnej. Większość pracy zawodowej związany z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie w ostatnich latach pełnił funkcję zastępcy kierownika. Od lat związany z rolnictwem i ternami wiejskimi. Działa również w Bieszczadzkim Stowarzyszeniu Rolników.

NR 7 Aneta Szymko-Cioć
Posiada wykształcenie wyższe, absolwentka Wyższej Szkoły Prawa i Administracji. Rozumie problemy przedsiębiorców, ponieważ od lat prowadzi własną sezonową działalność gospodarczą. Aktywnie działa w Kole Gospodyń Wiejskich w Łobozewie. Od półtora roku jest pełni funkcję Świetlicowej w Świetlicy Wiejskiej w Łobozewie, gdzie zajmuje się organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z Łobozewa Dolnego i Górnego.

NR 8 Marceli Kuca
Jest emerytowanym funkcjonariuszem służb mundurowych. W latach 2010-2014 był Radnym Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych, zaś od 2015 roku jest członkiem Rady Sołeckiej sołectwa Jureczkowa. Od zawsze pomoc mieszkańcom była dla niego ważna, dlatego od 1974 roku aktywnie działa w strukturach Polskiego Czerwonego Krzyża, gdzie od 2012 roku pełni funkcję Prezesa Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK w Rzeszowie. W latach 2008-2011 pełnił funkcję dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych. Od 2015 roku pełnię funkcję Wiceprezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Brzegach Dolnych.