Rada Powiatu- okręg nr 3
Przedstawiamy kandydatów do Rady Powiatu- okręg nr 3.

Lider listy- Magdalena Skotnik
Wykształcenie wyższe politologiczne o specjalności bezpieczeństwo publiczne. Członek Zarządu Powiatu Bieszczadzkiego w obecnej kadencji. Pełni funkcję sołtysa wsi Lutowiska. Pierwszy Prezes oraz jeden z założycieli  Bieszczadzkiego Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Lutowiskach oraz Koła Gospodyń w Lutowiskach. Przewodnicząca Rady Parafialnej w Lutowiskach. Jest osobą skupiającą wokół siebie ludzi i zachęca do działania na rzecz społeczności lokalnej. Ceni każdego człowieka i lubi pomagać. Jest otwarta na potrzeby mieszkańców, kontaktowa i operatywna.

NR 2 Aleksander Lubaczewski
Posiada wykształcenie średnie i jest pracownikiem Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale na stanowisku specjalista ds. produkcji. Jest obecnie Radnym Gminy Czarna. Na co dzień prowadzi doradztwo rolnicze na terenie powiatu bieszczadzkiego oraz własne gospodarstwo rolnicze.

NR 3 Mieczysław Kaźmierczyk
Posiada wykształcenie średnie rolnicze i leśne. Jest pracownikiem Nadleśnictwa Lutowiska. To doświadczony działacz samorządowy , kilkakrotny Radny Rady Gminy Czarna. Jego pasją jest pszczelarstwo i ochrona lasu. Konsekwentny w działaniu, wywiązuje się ze złożonych obietnic.

NR 4 Agata Zaczkiewicz
Posiada wykształcenie średnie. Jest wieloletnim pracownik Poczty Polskiej. Dzięki tej pracy każdego dnia ma kontakt z mieszkańcami. Ważne dla niej są problemy lokalnej społeczności i to na ich rzecz chce działać.

NR  5 Katarzyna Sobiecka
Od wielu lat działa społecznie. Przez trzy kadencje pełniła funkcję sołtysa sołectwa Czarna Górna, rozwiązując problemy mieszkańców. Każdą pracę wykonuje z zaangażowaniem i chce w Radzie Powiatu reprezentować wszystkich mieszkańców gminy. Potrafi skupiać wokół siebie ludzi, co potwierdziła działając na rzecz rozwoju klubu Jawornik Czarna, gdzie od 4 lat  aktywnie zarządzała klubem.